Hakkımızda

AKIN FİLO olarak inanıyoruz ki; başarıya açılan kapının anahtarı,

kendi değerlerimizin sürekliliğine bağlıdır. Biliyoruz ki bizim değerlerimiz, sizin katma değerlerinize dönüşecektir.

Akın Filo Kiralama

Sahip olduğusektörel deneyim ve alanında uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmaktadır.1997 yılında giriş yaptığımız ve emin adımlarla ilerlediğimiz otomotiv sektöründe; taşımacılık, halk ulaşım, alım-satım ve son olarak da 2010 yılında geniş filosuyla kiralama sektöründe yerimizi aldık. Siz müşterilerimizin sayesinde hızla  büyüyerek araç-filo kiralama sektöründe yenilikçi ve otomotiv teknolojisini yakından takip eden ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. AKIN FİLO oluşturduğu deneyim ve uzmanlaşmış ekibi ile ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmak için var. Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen  AKIN FİLO, en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.

img-display

Yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır. AKIN FİLO olarak, yıl içerisinde periyodik bakımla birlikte testlerden geçirilmiş ve her yıl yenilenen geniş araç filosuyla siz müşterilerimize bu güveni sonuna kadar vermekteyiz.

AKIN FİLO, müşteri isteğine bağlı olarak kurumsal filo kiralama, haftalık ve aylık araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir araç filosu oluşturmuş, alanında uzman ekibi ile 7/24 kesintisiz hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

NEDEN AKIN FİLO

  • Uzun vadede stratejik planları ve hedefleri olan kurumlara değer katar.
  • Farklı iş modellerine özgü çözümler üreterek, istek ve ihtiyaç doğrultusunda hizmet sunar.
  • Kalite standartları ve operasyonel çözümleriyle iş modelinize en uygun çalışma prensibini sizler için geliştirir.
  • Yaygın hizmet anlayışı, kolay teslimat ve hızlı çözümler ile daima yanınızdadır.
  • Araçların bakım takibi ve kalite standartlarını sürekli güncel tutar.
  • Bakım onarım, kaza ve yol yardımı gibi faaliyetlerinin devamlılığını etkileyen faktörler, alanında uzman ekibimiz tarafından aksamadan takip edilir.